Hlavní navigace

Zákazníci VOLNÝ TelefoNet mohou volat do mobilních sítí o víkendu za 1,- Kč

11. 10. 2006

[Tisková zpráva] Služba VOLNÝ TelefoNet slaví roční výročí a VOLNÝ připravil narozeninový dárek pro všechny zákazníky – víkendové volání do mobilních sítí za 1,- Kč a aktivaci služby za 1,- Kč.

Společnost VOLNÝ, přední alternativní telekomunikační operátor, před rokem představila svým zákazníkům svou službu VOLNÝ TelefoNet. Jedná se o telefonování na bázi VoIP (Voice over Internet Protocol). Za rok provozu služby došlo k řadě vylepšení. Během října si mohou zájemci tuto službu zřídit pouze za 1,– Kč a všichni zákazníci mohou využít víkendového volání do mobilních sítí také za 1,– Kč.

Praha – Služba VOLNÝ TelefoNet poskytuje domácnostem i firemním zákazníkům, kteří mají internetové připojení, možnost využít všech výhod internetové telefonie. VOLNÝ představil službu VOLNÝ TelefoNet v říjnu roku 2005 a jako první v ČR poskytl zákazníkům možnost neomezeného volání do pevných sítí za měsíční paušál.

Všichni zákazníci, kteří si již službu VOLNÝ TelefoNet zřidili, nebo se rozhodnou ji zřídit, nyní mohou využít narozeninové akce. Pokud si zákazník službu aktivuje do konce října 2006, bude ho aktivace stát pouze 1,– Kč. Navíc mohou všichni, kteří službu VOLNÝ TelefoNet využívají (tedy i zákazníci, kteří se rozhodnou si službu zřídit), využít možnosti volání do mobilních sítí za 1,– Kč, a to o víkendu od 27. října 2006 do 29. října 2006.

„V poslední době se ukazuje, že možnost IP telefonie využívají domácnosti i firmy čím dál, tím více. Služba VOLNÝ Telefonet, která jako první v ČR nabídla možnost volat neomezeně za stálý měsíční paušál, velmi levné volání do zahraničí, nebo volání v síti VOLNÝ zcela zdarma, si za rok provozu získala tisíce zakázníků. V průběhu roku jsme učinili mnohá vylepšení, například jsme službu zpřístupnili i pro mobilní telefony, které umožňují připojení k WiFi sítím. Rozvoj technologií a stoupající popularita IP telefonie nám dává prostor naše služby i nadále vylepšovat a modernizovat,“ říká Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

VOLNÝ TelefoNet poskytuje zákazníkům možnost velmi výhodně volat jak do pevných, tak do mobilních sítí. Minuta volání do mobilních sítí stojí od 3,69 Kč. Tím se volání z pevné linky se službou VOLNÝ TelefoNet do mobilní sítě stává ještě výhodnější, než některá volání v sítích mobilních operátorů. Pro domácnosti a firmy, které používají jakékoliv rychlé připojení k internetu, je VOLNÝ TelefoNet ideální alternativou pevné telefonní linky. Na jedné straně poskytuje všechny funkce, na které je uživatel zvyklý u pevné telefonní linky, a na druhé nabízí mnohem víc (výhodné ceny, funkce přes webový portál) než jen úsporu nákladů. Na rozdíl od většiny služeb telefonovaní přes internet, služba VOLNÝ TelefoNet používá internet pouze pro přenos volání od zákazníka do ústředny (dále je již hovor veden po klasických telefonních linkách). Proto je kvalita hovoru plně srovnatelná s kvalitou hovoru při běžném telefonování a je ovlivněna pouze kvalitou připojení.

U služby VOLNÝ TelefoNet si zákazníci mohou vybrat ze dvou základních tarifů. Tarif kde zákazník neplatí žádný měsíční paušál a platí jen když volá (ceny volání již od 0,58 Kč/min) nebo tarif s neomezeným voláním do pevných sítí v ČR pouze za cenu měsíčního paušálu. V rámci sítě VOLNÝ je telefonování zdarma.

Více o službě VOLNÝ TelefoNet se dozvíte na http://telefo­net.volny.cz.

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: Digi TV nyní nabízí Nova Sport 2 HD

Digi TV nyní nabízí Nova Sport 2 HD

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

DigiZone.cz: Kuki: vlastní platforma tychlejší reakce

Kuki: vlastní platforma tychlejší reakce

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Jak se hlásí 4 krevní nemoci

Jak se hlásí 4 krevní nemoci

Vitalia.cz: Léčba Alzheimera začíná pozdě, říká profesorka

Léčba Alzheimera začíná pozdě, říká profesorka

DigiZone.cz: Nový ředitel nových médií na Nově

Nový ředitel nových médií na Nově

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Podnikatel.cz: Firmy za 1 Kč táhnou, má to ale nevýhody

Firmy za 1 Kč táhnou, má to ale nevýhody

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se