Hlavní navigace

zoh.idnes.cz: více než 5,5 miliónu zhlédnutých stránek

25. 2. 2002

[Tisková zpráva]

zoh.idnes.cz: více než 5,5 miliónu zhlédnutých stránek

Olympijské zpravodajství na zoh.idnes.cz zaznamenalo více než 5 a půl miliónu zhlédnutých stránek.

Praha, 25. února 2002 – Do dnešního dne, tedy den po skončení Zimních Olympijských Her 2002 v Salt Lake City, zhlédli návštěvníci na adrese zoh.idnes.cz více než pět a půl miliónu olympijských stránek. Exkluzivní internetové zpravodajství z dějiště devatenáctých zimních olympijských her bylo na této adrese spuštěno týden před jejich zahájením.

Nejnavštěvovanější zpravodajský server iDNES se může jako jediný internetový server pochlubit původním zpravodajstvím, které dodával tým šesti reportérů a dvou fotoredaktorů vydavatelství MAFRA přímo z dějiště zimních olympijských her. Čtenáři tak měli 24 hodin denně téměř okamžité informace o výsledcích jednotlivých disciplín, o úspěších českých sportovců i o dalších novinkách na ZOH.

Na adrese zoh.idnes.cz jsou nyní mimo jiné k dispozici kompletní výsledky všech disciplín a fotogalerie chronologicky řazená po jednotlivých dnech. Od dnešního dne mohou návštěvníci olympijských stránek vyjádřit svůj názor na ukončené ZOH v anketě pod názvem Olympiáda skončila, co vy na ni? Připraveny jsou samozřejmě také rozhovory a zpravodajství z příletů našich sportovců a chystá se on-line rozhovor s trenérem našich hokejistů Josefem Augustou.

Stanislav Holec, ředitel multimediální divize MAFRA, uvádí: „Počet shlédnutých stránek olympijského zpravodajství sám o sobě vypovídá o kvalitě a atraktivnosti zpráv, které jsme po dobu trvání Zimních Olympijských Her 2002 vydali a stále vydáváme. Vypovídá i o tom, že iDNES jako první mediální partner na internetu v historii olympijských her splnil svou informační roli dokonale.“

iDNES jako generální mediální partner českého olympijského týmu bude přinášet oficiální zpravodajství na internetu i z Letních Olympijských Her 2004 v Athénách.

O společnosti MAFRA:
Společnost MAFRA, a.s. je vydavatelem deníku Mladá fronta DNES, titulu s nejobsáhlejší redakční i inzertní částí, s největším počtem čtenářů v České republice. Od roku 1998 je i vydavatelem internetového on-line magazínu iDNES, který se v průběhu dvou let stal nejnavštěvovanějším zpravodajským serverem na českém internetu. iDNES je nositelem ocenění v anketě Zavináč 2001 v kategorii „Nejlepší zpravodajský web“.

V tomto období se iDNES navíc transformoval z čistě zpravodajského serveru na portál sdružující několik různě tematicky zaměřených serverů, ale také poskytující služby a provozující elektronický obchod. Do rodiny serverů iDNES patří mimo jiné inzertní databáze, cestovatelský server, rozsáhlý web pro motoristy s vlastním zpravodajstvím a dalšími službami včetně autokatalogu, kulturní informační servis KIS, regionální servery, elektronický obchod ShopCenter, server o bydlení Dům a byt, specializovaný server o světě počítačů Technet a finanční server Fincentrum. V oblasti služeb nabízí portál iDNES regionálně členěný katalog www stránek, databázi firem a živnostníků, překladové slovníky a výkonný fulltextový vyhledávač Empyreum ™ Fulltext.

V lednu 2001 vstoupila společnost MAFRA, a.s. do společnosti Mobil Media a.s., vydavatele technického zpravodajství Mobil.cz a Palmare.cz, provozovatele největšího herního portálu BonusWeb.cz, diskusního e-mailového serveru Pandora.cz a on-line inzertního serveru Jarmark.cz. Všechny tyto servery se tak staly součástí portálu iDNES.

Od června roku 2001 funguje na adrese radio.idnes.cz zpravodajsko-informační internetové rádio s desetihodinovým živým vysíláním denně a aktuální zpravodajství přináší i první internetová televize u nás na adrese tv.idnes.cz. Většinu informací čerpá ze zdrojů redakcí iDNES, MF DNES a televizní agentury TVD.

Od začátku roku 2002 přinášíme na kontaktních stránkách iDNES info.idnes.cz informace o novinkách na iDNES a nabízených reklamních službách.

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Jaroslav Beránek, vedoucí sportovního zpravodajství
tel. 02/2206 2104,
MAFRA, a.s., Na Příkopě 31, Praha 1

Roman Latuske, člen vedení společnosti MAFRA
tel. 02/2206 3300, roman.latuske@id­nes.cz
MAFRA, a.s., Na Příkopě 31, Praha 1

DigiZone.cz: Satelitní operátoři mají svou asociaci

Satelitní operátoři mají svou asociaci

Podnikatel.cz: Změny ve slevách na dani od roku 2017

Změny ve slevách na dani od roku 2017

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Vitalia.cz: Rybí tuk bez odéru

Rybí tuk bez odéru

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti