Hlavní navigace

Názor k aktualitě A nevadí, že je mi 12? Dokument V síti před premiérou zveřejnil nový trailer od Martin P. - Dokument je podle mě opravdu prvoplánový. Protože dá...

 • 29. 1. 2020 9:45

  Martin P.

  Dokument je podle mě opravdu prvoplánový. Protože dá se říci, že přichází se zpožděním několika let.

  Ano jistou skupinu lidí, která žije v nějaké elitní bublině to může šokovat. Protože nemají všeobecný přehled o tom, že takových problémech se hovoří ve virtuálním prostoru už roky. Nedělám si ale iluze, že nejvíce riziková skupina která rozhodně není elitní. Tím nějak bude víc zasažena. Stejně nehnuly společností jiné doku-dramata, od explozí zbytečností od Třeštíkové, přes Daliborky, konče losery K oblakům vzhlížející a inkluzi na tribunách fotbalových zápasů.

  Není překvapením kdy po správcích, adminech, moderátorech chtějí pomoc vyhořelý padiny. Protože skočili na podvod a někdo má jejich fotky, nebo záznam z webky a teď je vydírají. Ti chtějí chránit své potomky?

  Jediný objev, o kterém hovořili tvůrci, že oni predátoři často nemají pedofilní nastavení. Ale hledají osobu s nevyvinutými pohlavními rysy, což je prý jiná deviace. Tedy takový to když někdo je na sportovkyně, nebo modelky co nevypadají jak dospělá ženská, pokud ženská vůbec. Mnohokrát jako označováno za sklony k homosexualitě, protože ony vypadají jak mladý kluk.

  To ovšem nesnižuje to, že sexuální predátor jde přes čáru. A tou není samotný věk, ale psychický nátlak a vydírání. A jedno jestli chtějí jen sex, nebo peníze.

  Mě jako admina a správce několika BB, fór, a chatů z minulosti a současnosti šve. Že pokud někdo ty predátory nahlásí. Nemusí se to setkat s pochopením provozovatele té dané platformy. A honba za hezkým počtem aktivních uživatelů je přednější. Takže mnohdy je lepší než řešit problém, dát BAN tomu kdo si stěžuje. Nepotvrzené zprávy hovoří o tom, že tak se chová nejen třeba FB, ale taky i Seznam. Kde to podvodnými a predátorskými účty jen přetéká.

  Bohužel si myslím, že tohle nahrává jen iniciativám jako snaha cenzurovat Internet v Polsku. Případně to je voda na mlýn křesťanským extrémním křídlům. Jako je evangelikální až klerofašistická Aliance pro rodinu.