Hlavní navigace

Názor k aktualitě Alza musí v Maďarsku zaplatit desítky milionů za nekalé praktiky během Black Friday od anonym - tak já sice chápu vaše rozezlení, že vám...

 • 12. 7. 2020 2:11

  bez přezdívky

  tak já sice chápu vaše rozezlení, že vám posílají předpřipravené, nicneříkající odpovědi - osobně mě také podobné chování -ere neskutečně.

  ale zkuste se na to podívat "objektivně" (aka z jich pohledu).. PROC by s vámi nevytřeli chodník? Myslíte si, že i 3 mil od jednoho klienta je pro něco, před tím se musí klanit? Budou na vás -rát zvysoka, protože máte jen tři možnosti:

  a) Podat nějakou stížnost na jejich chování / postup k COI - tak od toho vás fakt důrazně odrazuji. To je naprostá ztráta času. Ta trapná Obchodní inspekce, kvůli které si museli dát všechny e-shopu v CR nějakou "noticku" do OP, že případným ARBITREM je COI - to je totální výsměch českému národu.. "ARBITR"??" - ti k--reteni v COI NIC TAKOVEHO NEDELAJI!! Jejich činnost, coby arbitra, spočívá v tom, že si vezmou stížnost od spotřebitele, přidají ko tomu hlavičkový dopis a pošlou e-shopu k vyjádření. Pokud se e-shop neozve do 90 dní, tak případ odloží. ZADNOU DALSI AKTIVITU nevyvíjejí.. Ten -EBIL, co navrhl to ustanovení, by měl jít SEDET ! .. totálně k ničemu .. a dokonce COI vám ani nedá vědět, že případ odložila, ".. no to víte.. nemáme lidi"..

  b) kvůli něčemu se s nimi soudit (a zde oni tahají za silnější provaz, protože věří, že je jen málo zarputilců, kteří hodlají zaplatit za soudní spory XX tisíc korun a věnovat se jim dva a více let - a i kdyby prohráli - tak co? pro ně je to plivnutí do vody a vy stejně nebudete mít možnost někde vítězoslavně mávat s nějakým rozsudkem, jak jste dostal Alzu)

  c).. budete nakupovat někde jinde, na Alzu se vykašlete a všechny v okolí seznámíte s tím, jací jsou to --archanti.

  jiné možnosti nemáte. Polud nejste nějaký neskutečně nadaný typu Jana Krause, nevlastníte mediální impérium apod.-