Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Alza začala převádět poplatky za platbu kartou na zákazníky, tedy alespoň na ty firemní od Milos Brejcha - Kdyby byl jejich cilem skutecne boj proti poplatkum...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 8. 2020 18:03

  Milos Brejcha

  Kdyby byl jejich cilem skutecne boj proti poplatkum za platby business kartami, myslim ze by slo najit lepsi reseni - treba integrovat platebni tlacitka vetisny ceskych bank, nebo alespon v realnem case hlidat zaplaceni objednavky prevodem. A pak zpoplatnit platby byznys kartou a nahnat tak lidi k platbe prevodem.
  Takhle je to nesmyslna obstrukce vuci zakaznikum. Me to z vetsi casti vyhanalo k firemnim nakupum jinde. Kdyz uz neco potrebuju dorucit rychle, tak u Alzy nakoupim soukromou kartou a nasledne si to zaplatim prevodem z firemniho uctu na soukromy. Reseni to je, ale proc tady nejde Alza zakaznikum vstric fakt nechapu.

  Edit: P.S. Lupo to amte vazne potrebu redakcne schvalovat komentare u x let registrovanych uzivatelu?

  28. 8. 2020, 18:04 editováno autorem komentáře

 • 30. 8. 2020 1:11

  Ender

  Přesně, chápal bych to kdyby provozovali bankovní převody v dnešním standardu, tedy zobrazit QR kód, okamžité zpracování, pak by mohli jednoduše směrovat lidi k platbě převodem pro ně za nula. Takhle to beru jako výpalné, protože Alzu používám zhruba tehdy když něco potřebuji hned až co nejdříve.