Hlavní navigace

Názor k aktualitě Česká armáda hledá specialisty kybernetických sil. Nástupní plat 48 tisíc od Joneleth - Tak je fajn, že jsi nám to tady...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 1. 2019 23:29

    Joneleth (neregistrovaný) ---.uk7.org

    Tak je fajn, že jsi nám to tady vyjmenoval Karle, možná by bylo fajn, kdyby jsi svoje "super" analytické schopnosti začal využívat i jinak, než jen osočováním a hledáním chyb u AČR, potažmo MO, což bohatě předvádíš i na FB. Určitě by jsi téhle zemi udělal větší službu, než děláš teď, kdyby jsi kromě kritiky i zkusil něco vytvořit.
    Cílený phishing? Dohledávání informací? To vše jen kvůli jména a pár získaným údajům? Jestli sis např. nevšiml, vojáci nosí jmenovky i na veřejnosti, na rozdíl od PČR, takže je opravdu těžké se na někoho "pověsit", když by to nějaký cizí operativec potřeboval. Každopádně jak je vidět, původní obrázky zmizely, takže se tady to pitvání upravené fotky evidentně někoho dotklo a pokud byly ty fotky nějak problematické, někdo si to asi slízne.
    Bohužel jak si někteří z nás asi dokážeme domyslet, odskáče si to ten poslední desátník.....­...zákon padající ho_na v takové situaci určitě zafunguje skoro vždy.