Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Česká armáda hledá specialisty kybernetických sil. Nástupní plat 48 tisíc od Josef - Většina z vás tady pere do armády, ale...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 1. 2019 17:51

  Josef (neregistrovaný) ---.jmnet.cz

  Většina z vás tady pere do armády, ale nikdo by tam dělal nechtěl.
  Někdo se tady chlubí, co všechno z fotky vyčetl a jak je to špatný, že se tohle může dostat ven. Ale nikdo tady nenapíše, jestli je to porušení bezpečnosti a pokud ano, tak co a v jakém nařízení bylo porušeno, jen samé nepodložené domněnky.
  A pokud už tedy je z obrazovek nějaká informace zřejmá, myslíte si, že je ještě nyní aktuální? Vždyť byla pořízena, jak tady někdo psal, někdy v první polovině roku 2018. A pochybuji, že byla pořízena na nějakém pracovišti s režimem utajení, to by se tam asi těžko někdo procházel s foťákem a jen tak si dělal fotky.
  Jestli si tady někdo myslí, že se informace z fota dají zneužít, protože si přečetl IP adresu a další informace, tak ať si doma sedne ke compu, tyto informace využije, prolomí ochranu a něco vytěží, potom uznám, že tady sedí borec a někde u armády se stala chyba. Jinak je to ale tady jen pusté žvatlání chytrolínů a dobře rozvířená reklama na hledání specialistů ke vznikající kyber jednotce. Takže pochvala panu redaktorovi za sdílení promo armády na hledání nových sil v oblasti IT.

 • 13. 1. 2019 13:15

  mar (neregistrovaný) 46.167.246.---

  Tak vzhledem k tomu, že tu fotku vyměnili, tak asi úplně fajn to nebylo zveřejnit. :)

 • 13. 1. 2019 23:02

  Stoura (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  Informace o vnitřních adresách se nezveřejnují. Nikdy.
  Příslušnost ke konkrétní jednotce také ne, zvláště u citlivých útvarů.
  Je to škoda, někdo si to odskáče