Hlavní navigace

Názor k aktualitě Česká ministerstva vyvrací vliv 5G na koronavirus, kampaň rozjelo i Huawei od anonym - "viry mohou komunikovat prostřednictvím rádiových vln" - někdy...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 6. 2020 11:53

  bez přezdívky

  "viry mohou komunikovat prostřednictvím rádiových vln" - někdy před 30-20 a možná 15 lety byla vize, že dostupnost informací je neuvěřitelný klad. Není nutno díky internetu mít doma knihy, není nutno mít kurz, nebo mistra v oboru, abych se jako učeň něco dozvěděl, není nutno mít v hlavě vše, co jsem se naučil, začnu se zajímat o sukulenty a do pěti minut zjistím co potřebuji.
  A jak to dopadlo. "viry přes rádiové vlny", "škodlivá polarizace", "smrtící MIMO".
  Sorry jako, stát asi musí nějak reagovat, ale takto? Ty reakce jsou jako kdyby ti "lidi" měřili, přemýšleli, počítali, přemýšleli, odvodili, ověřili a publikovali. To ale není tento případ. Ti lidi neumí z technické části problému ani trojčlenku a z zdravotního hlediska neví co je to krvinka a co dělá s buňkou. To je level první, druhé třídy, když se používají slova podle dospělých, ale nechápe se význam těch slov. Taky to umím .... slyšeli jste o smrtících vlastnostech bavlny? zejména tkané? tkají to tajně, na tzv. tkacích stavech, nově aby dostali lidi víc pod kontrolu zavedli zase tajně hydraulický prohoz útku a myslí si, že se nebudeme bránit. Na nás si ale nepřijdou.
  Co bude dál, vyšle stát raketu za měsíc, aby ověřil, jestli tam není schovaná loď Aštara Šerana?