Hlavní navigace

Názor k aktualitě Česká televize má vysílací radě vysvětlit, proč v Newsroomu tvrdila, že Zeman lhal od anonym - Tento stát je čím dál víc absurdnější. Místo...

  • 14. 3. 2020 9:53

    bez přezdívky

    Tento stát je čím dál víc absurdnější. Místo toho, aby byl Zeman, který nemá důkaz o existenci toho článku okamžitě prohlášen (opětovně) za lháře, tak se 5 let zjišťuje, jestli to paní co hájí svého předka má žalovat ministerstvo financí, zemědělství, nebo kohokoliv jiného. 5 let se žádný soud nezabýval tím, jestli řekl pravdu nebo lež, hlavní je zjistit kdo se má případně za Zemana omluvit a podle posledního výroku nikdo, protože si může říkat co chce, je přece president.
    Úžasně jsou i názory, že ta paní má dokázat, že článek neexistuje... Proč prostě nezatýkat kohokoliv za cokoliv a pokud je člověk nevinný, tak ať to dokáže?
    Obdobně soud s Babišem pro pomluvu, kdy řekl, že je Transparency International zkorumpovaná. Opět se soud nezabýval tím jestli pro to má nějaké důkazy nebo ne. Výsledkem je, že jako TI jako veřejný činitel musí snést nějakou kritiku... Je lež kritikou? Lze vůbec ještě vyslovit něco co je pomluvou, nebo stíhatelnou lží? Podle toho také politika nejen u nás vypadá, nejde o program, jde o to říct co nejvíc lží, pomluv a všelijakého hnoje na ty ostatní.