Hlavní navigace

Názor k aktualitě České dráhy chystají instalaci Wi-Fi do většiny dálkových vlaků od volani.tk - Mám v tel. svoje LTE, nic proti wifi....

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 11. 2018 1:02

    volani.tk (neregistrovaný) 2a02:8308:c0:----:----:----:----:----

    Mám v tel. svoje LTE, nic proti wifi. Ale cena je důležitější. Klidně přežiji horší služby a starý vlak ale chci co nejnižší cenu. Co by se hodilo jsou zásuvky na 230. Kdyz jsem jezdil pred několika lety z Prahy do Litovle vlakem amos Komenský přes3 hodiny, tak tam zásuvky nevyly :)
    Co mi naopak připadá jako plytvani a nesmysl je aby se ve vlaku svítilo pořád i přes den. Stačilo by, aby svítily nějaké LED trochu třeba v tunelu nebo v noci..

    A v pásmu 1 za Prahou vlakem nejezdím, byt by to bylo kratší a rychlejší a ekologičtější, než busem a kratší trasa protože je vlak s kombinaci s lítačkou pro p dražší než autobus který má další trasu a vice zastávek. Myslim že by se železniční doprava a MHD měla zlevnit a platit vice z daní a provázat s MHD a vlaky a zlepšit přestupy aby byly kratší vzdálenosti a lepší návaznost a u vlaků v Praze více zastávek a kratší intervaly. A více veřejné kontroly a větší efektivita ve vnitřním fungování. Jak to je v jiných městech s vlaky nevím.