Hlavní navigace

Názor k aktualitě České potravinové e-shopy přes veškerou snahu pod náporem kolabují [AKTUALIZOVÁNO] od anonym - Samozřejmě to můžou dělat diletanti, ale na 98,7%...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 3. 2020 16:06

    bez přezdívky

    Samozřejmě to můžou dělat diletanti, ale na 98,7% tomu tak nebude. Žádná firma není postavena na takovéto anomálie. Mám s tím i osobní zkušenost, pokud je v workflow 50 různých limitujících prvků (kapacita regálů, lidí, aut, informačních systémů, obalových materiálů) lze to ohnout do určité míry, například dokoupit čtečky, licence, najmout 4 další Bulhary. Nemůžu najednou zdvojnásobit sklad, firma pro kterou jsem pracoval postavila nafukovací skladové haly přes silnici za 2 týdny, vygenerovalo to dalších 10 problémů.
    Dospěl jsem k názoru, že v 98,7% jsou spíš úplní kre_téni ti, co jim radí a předstírají, že oni ve svém oboru zvládají podobné situace levou zadní. Většinou to tvrdí lidé, které pracují v oboru, kde jim stačí dokoupit licenci za 3 USD nějaké "PRO" a jedou dál, můžou si malovat nebo programovat. Když jsou ale dvě linie řízení, tak takového dětské hrátky jsou už několik levelů níže.
    Jo a teď jsem si vzpomenul na člověka, co vlastní podíl v farmaceutické firmě, onehdá jsem mu v hospodě říkal "to se těšíte na epidemie, že"... a odpoveď byla dost nečekaná. Nikdo nemá zájem najednou produkovat miliardu nějakého léku, to nikdo není schopen ani na světové úrovni koordinovat tak, aby to proběhlo bez problému, jde na tom spíše prodělat. Sen těchto firem je diabetik, co bude 20 let polykat pořád stejné 4 prášky za den. Ani firma která lisuje pilulky není schopna do měsíce lisovat něco nového. Natož někdo, kdo se živí box movingem. Ale lidí co by jí dobře poradili je dost, to jo.