Hlavní navigace

Názor k aktualitě Covid pomohl i módě na internetu, e-shopy v ČR loni udělaly obrat 31 miliard od kristyna.rakovska - Dobrý den, není pravdou že by v žebříčku...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 1. 2021 11:22

  kristyna.rakovska

  Dobrý den, není pravdou že by v žebříčku byli jen e-shopy, které jsou přítomné na GLAMI.cz. Příkladem, Zalando, které je v obou žebříčcích hned na 2. místě, na GLAMI není. Za ním bych mohla pokračovat například Deichmannem nebo H&M. Výzkumy děláme nezaujatě a nehraje v nich roli, kdo je a kdo není na GLAMI jako náš partner.

  V případě, že máte data, která by ukázala, že je nějaký e-shop, na který jsme ve výzkumu zapomněli, budu moc ráda, když mě kontaktujete na kristyna.rakov­ska@glami.cz. V návaznosti na to, co pán píše dodám, že to platí samozřejmě pro každého, ne jen pro komentující.

  Děláme vše pro to, aby se ve výzkumu objevil každý módní e-shop, který by v něm být měl a rozhodně není naším cílem kohokoliv pošpinit nebo znevýhodnit. Naopak, cílem našeho výzkumu je všeobecné povědomí o dění na poli módní e-commerce, což se snažíme dokázat i výzkumy a následnými veřejnými webináři ohledně koronaviru, které jsme v uplynulém roku 2020 dělali.

  Děkuji a přeji hezký den,
  Kristýna Rakovská za GLAMI