Hlavní navigace

Názor k aktualitě Do Zásilkovny vstupuje e-shop Notino, ve firmě získal 20 procent od anonym - .. jinými slovy je Zasilkovna.cz přes veškeré své...

  • 9. 4. 2018 2:25

    bez přezdívky

    .. jinými slovy je Zasilkovna.cz přes veškeré své PR kecy vlastně nevýdělečný podnik.. protože KDYBY vydělávala a KDYBY toto dokázala prokázat, tak si jde u bank pro nějaký úvěr.. a má stále svých 100 proc jistých.. ale možná u bank pohořela. a tak prodává rovnou celou 1/5 .. ?? no to je fakt "vskutku profitablní" vize daného podniku..

    Nicméně stojí za to podotknout, že zrovna tato firma, co se chlubí více jak 400+ výdejními místy (které marketingové často propaguje tak, jako "to jsou naše provozovny").. má možná jen 1-3 skutečně VLASTNICH kamenných provozoven a vše ostatní je nasmlouvané.. z vlastní zkušenosti jsem zažil jejich arogantní jednání, že osobní vyzvednutí na "zapadlé, v polích" centrále v Praze není možné.. po více jak 20h zuřivého diskutování tedy jako svolili stylem "naprostá výjimka".. přijedu na tu jejich "centrálu", tam místnost zřetelně označena "výdejní místo".. uvnitř klasický pult.. zvonek s textem "když tu nejsme, zazvonte". zazvoním. a ptám se slečny, zdali jsem nějaký "exot", co si přišel osobně vyzvednout zásilku.. ".. neeee. vůbec ne.. tady si každý den někdo přijde pro něco".. tak pak si přeberte, proč jejich zákaznické odd vám po celý den zaníceně tvrdí, že osobní převzetí není možné..

    p.s. jinak ta jejich centrála je opravdu v totální PR----Li.. to se jen tak nevidí.. opuštěná, nějaká dříve agro budova.. příjezdová cesta na pomezí betonových bloků ala D1 a polní cesty.