Hlavní navigace

Názor k aktualitě Europarlament schválil reformu copyrightu, včetně kontroverzních článků 11 a 13 od Karel - Hlavně díky nižším cenám. Dnes se do filmu...

  • 13. 9. 2018 14:52

    Karel (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

    Hlavně díky nižším cenám. Dnes se do filmu pumpuje desetinásobek peněz a stejně si na sebe vydělají. Pokud by se jim odřízla část reklamy (nelegální kopie), tak budou muset zase začít šetřit, případně začít zase lít obrovské peníze do reklamy v televizi a časopisech.

    Oni by to zvládli, jen by holt nebylo tolik monstrprojektů typu Avengers IX, StarTrek 35 apod. Věci by opět byly komornější a zase bychom četli o studiích, co zkrachovala poté, co do nějakého filmu nacpala příliš mnoho peněz.

    Nepodceňujte vliv popkultury - pro tyhle AAA slátaniny je hodně důležité, aby o nich mluvila všechna děcka ve škole/všechny ženské v kantýně/všichni chlapi na baseballu atd. Je jedno, že to půlka z nich upirátí, hlavně když si to ta druhá polovina koupí/zajde do kina. Je to takový ten efekt poslední třetiny - pokud to viděly dvě třetiny lidí v okolí, tak i ta zbývající třetina je hodně motivována to vidět.