Hlavní navigace

Názor k aktualitě Filmařskou anticenu Zlatý citrón dostali členové Rady České televize od anonym - Opět píšete, že něco někdo dělá protiprávně. Máte...

  • 24. 1. 2021 22:20

    bez přezdívky

    Opět píšete, že něco někdo dělá protiprávně. Máte na to důkazy a nekonáte? V tom případě se dopouštíte sám protiprávního jednání. Vaše povinnost je takový důkaz doložit patřičným orgánům. V opačném případě se dopouštíte poruseni zákona sám.

    Ale teď vážně, prostě máte osobní averzi, a potrebujete ji ventilovat nepodloženými pomluvami. Nic za tím jiného není. Prostě konspirace. Ano, řeší díru v rozpočtu, podle vás je to asi špatně. Pro jiné ne. V rozpočtu tolik pochybností, že je dobré je buď rozklíčovat a najít, nebo prokázat, že je opravdu vše OK, a ČT funguje ekonomicky jak má. A vám to prostě nepochopitelně vadí. Nevím proč, ale budiž.

    Já jsem raději pokud to někdo konečně pořádně prohlídne, než aby se nedělo nic a pak se přišlo s tím, ze musíme platit více. Je mi u zádele, kdo za tim stojí. Pokud se dozvím, že vše je v pořádku a stejne je potřeba navýšit platbu, budu to vnímat kladněji. Koho by tím asi tak poškozovala? Generálního ředitele nebo koncesionáře? Já jsem rád, že někdo konečně jedná za toho druhého, tedy za mě.