Hlavní navigace

Názor k aktualitě Filmařskou anticenu Zlatý citrón dostali členové Rady České televize od anonym - "Ale zatím obviněn oficiálně z porušování zákona nebyl....

 • 25. 1. 2021 12:29

  bez přezdívky

  "Ale zatím obviněn oficiálně z porušování zákona nebyl. Je tu zatím jen PODEZŘENÍ na porušení zákona"

  Ma zakonem zakazano vykovanat funkce ve spolcich ------- je predsedou spolku. Vy nejste schopen sam posoudit protizakonny stav a potrebujete "oficialni" stanovisko???????

  "precedens z roku 2003, kdy byl v Radě České televize Ivan Binar předsedou Obce spisovatelů a dosadila ho stejným způsobem ODS"

  Takove opomenuti se muze stat vzdycky, dulezite je jak na jeho odhaleni zareaguji akteri: V roce 2003 reagovali tak ze odpovedna ODS neprodlene podala navrh na jeho odvolani, a ministr kultury za CSSD se verejne omluvil za to ze vec kterou ma v gesci radne neproveril. Porovnejte s reakcemi akteru dnesni situacie okolo Matochy a musi vam jasne kdy slo o opomenuti a kdy o zamer.

  "Opakuji "nesmějí PŘÍMO zasahovat", takže může říct kdekoliv a komukoliv, že se mu nelíbí např. Moravec, ale nesmí ho odvolat nebo nařídit řediteli ČT, aby ho odvolal."

  Na to ze Radni nemuze nekoho odvolat nemusi byt specialni ustanoveni zakona, tam staci vedet ze mu takovou pravomoc nikdo nikdy neudelil. Co v soucasne medalni dobe znamena "primo zasahovat" si nastudujte za domaci ukol.

  Pripominam ze jeden jediny vyrok Elona Muska minuly tyden zapricinil kratkodoby rust akcii firmy provozujici komunikator Signal o 14000% (ctrnact tisic procent). Jeden tweet Trumpa privedl hnuti MAGA k ataku na Kapitol. Ale podle vas jen neco rekli a na realitu to nemelo zadny vliv????