Hlavní navigace

Názor k aktualitě Heslo 1234. Dva lidé okrádali zákazníky Vodafonu, operátor chybu odmítá od Karel - Přirovnání pokulhává. Tady někdo došel a vyzvedl si...

  • 6. 9. 2018 13:32

    Karel (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

    Přirovnání pokulhává. Tady někdo došel a vyzvedl si vaše auto. A správce parkoviště na to reaguje stylem "no tak já jsem samozřejmě věděl, že to není jeho auto, ale když on znal to tajné číslo!"

    Aneb proč každý řeší kvalitu pinu, ale neřeší zda vůbec Vodafone měl právo vydat duplikát SIM karty třetí osobě? Na kdejakou ptákovinu chtějí vidět občanku, ale na vydání SIM karty ne? Navíc to přes samoobsluhu jít nemá a v minulosti ani nešlo. Tam šly akorát prohlížet výpisy a nastavit limity pro telefonování. Obecně věci, co zákazníky Oskara moc netrápily. Jestli tam Vodafone v průběhu let doplnil i další věci, ale nechal tam ty staré čtyřmístné piny, tak by měli nést následky oni.

    Jako sorry lidi, ale pokud username je veřejný údaj (telefonní číslo) a jako heslo je čtyřmístný pin, tak to prostě nesmí dovolit udělat nic zásadního. Ať si do smluv napíšou cokoliv, tohle prostě nemůže být legální.