Hlavní navigace

Názor k aktualitě Hobby TV: Přejmenovaná Kutil TV je dostupná u dvou operátorů a chystá se do DVB-T od kp - Uvítal bych, kdyby u identifikace každého programu -...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 11. 2018 8:04

  kp (neregistrovaný) 94.142.238.---

  Uvítal bych, kdyby u identifikace každého programu - jeho názvu - na konci byl uveden (hlavní, nejsilnější) vysílač, případně název skupiny vysílačů, z níž je program aktuálně přijímán.
  Pro ilustraci, stačilo by například LI jako Liberec, nebo ještě lépe JE jako Ještěd.
  Šlo by v podstatě o dva, tři znaky, což například v porovnání například s názvem programu:
  Prima Comedy Central je skutečně minimum, ale divákům, posluchačům to přináší důležitou, přínosnou informaci. Ono to přepočítávání frekvence na kanál, a vyhledávání v tabulce vysílačů oné stanice na příslušném kanálu zbytečně žere čas, a pokud je vůbec možné si zobrazovaný název stanice upravit, tak snad u každého přijímače či sboxu vám pravidelné proladění pásma potřebné ke zjištění co je nového všechny programy přejmenuje nazpátek, a možná dokonce, tím si nejsem jist, ale považuji to za logické a proto to i předpokládám, pravděpodobně vám ten vysílač který je pro vás ten úplně nejlepší, nejsilnější, tak ten vám smaže nadobro, a teprve po čase, po dalším proladění se vám tam opět objeví. Je mi jasné, že ten kdo bydlí v údolí ve stínu, je pravidelně rád když zachytí jakž takž jediný vysílač. Pokud ale bydlíte na kopci, je asi opravdu nejrozumnější mít vždy nastaven i záložní vysílač, na který při výpadku neb odstávce za vteřinu přepnete. Přiznávám, dost mi to vadí. Uvítal bych i možnost současného zobrazení obou názvů vysílaného programu - toho který je vysílán, i toho, které mu uživatel přiřadil.