Hlavní navigace

Názor k aktualitě Jako Microsoft. Apple přeskočil devítku a představil iPhone X od NoNicMocJako - Páni, páni, páni! Vy jste ještě ani ten...

 • 13. 9. 2017 8:30

  NoNicMocJako (neregistrovaný) 88.103.163.---

  Páni, páni, páni! Vy jste ještě ani ten telefon nedržel v ruce a už si troufáte tvrdit, jak je to suverénně nejlepší? Podle čeho usuzujete? Podle velikosti přesahu? Nebo podle obrázků z keynote? Myslím si, že na jakékoliv tvrzení je ještě brzy, pokud telefon nemají lidé doma a nebudou se rojit články o tom, jak doopravdy skvělý je.

  Vsadím se ale, že konkurence se nebude muset někde krčit v rohu, takže S8, Note8, V30, P10? Konkurence, u které jsem si nevšiml tak razantně vyčuhujícího fotoaparátu, se zoomem (krom s8) a určitě nebudou nikterak pozadu. Já jsem na testy zvědavý, ale nečekám, že ten fotoaparát, krom AI nebude tak úžasný, aby všechny strčil do kapsy :-)

  Mi se ten telefon nelíbí, ale to je můj subjektivní názor, to už bych radši přemýšlel o SE, maximálně o 7. Jenže tam taky něco čouhá, vlastně to čouhá i u 8, 6S a 6... A u konkurence nic nečouhá :-)
  Můj názor, ale stejně na něm nezáleží, lidé na tento telefon budou stát fronty, obhajovat, jak tohle konkurence nemá a jak je telefon úžasný a jsou připraveni za něj dát šílenou částku. Tohle prostě není jen značka, to už je kult.