Hlavní navigace

K natáčení seriálů se vrací také televize Nova, s výrobou začne v červnu

Sdílet

Filip Rožánek 15. 5. 2020

Po televizi Prima oznámila také konkurenční TV Nova, že se vrací k výrobě původní seriálové tvorby. Výrobu dlouhodobých seriálů zahájí v první polovině června, kdy se k práci vrátí štáby Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Specialistů. Detektivní seriál Specialisté se natáčí v pražských exteriérech, zatímco Ulice a Ordinace jsou studiové formáty. 

Pro televizi Nova jsou všechny tři seriály důležité kvůli sledovanosti, jde o její nejúspěšnější vlastní tvorbu. Ordinace byla 15 let nejsledovanějším pořadem v úterním a čtvrtečním prime time, teprve letos ji dokázal porazit vztahový seriál Slunečná na televizi Prima. V loňském roce dosahovala Ulice průměrného podílu na sledovanosti 36,95 % v cílové skupině 15–54 let, která je pro Novu klíčová při obchodování reklamy. Specialisté měli průměrný share 27,45 % a Ordinace v růžové zahradě 23,80 %.

„Máme radost, že budeme moci našim hercům a dalším spolupracovníkům dát opět práci a divákům nabídnout premiérové díly jejich oblíbených pořadů,“ dodala za Novu koordinátorka korporátního PR Markéta Behinová.

Našli jste v článku chybu?