Hlavní navigace

Názor k aktualitě Kongresmani vyslechli šéfy Amazonu, Applu, Facebooku a Googlu. Téma? Zneužívání dominance od Filip Jirsák - Můžu se na něco zeptat redakce? Tohle je...

  • 30. 7. 2020 20:52

    Filip Jirsák

    Můžu se na něco zeptat redakce? Tohle je komentář, který splňuje pravidla pro diskutující? Mně to totiž připadá, jako trolling. Za poslední týden se tu pod jakýmkoli článkem nebo zprávičkou, která se jakkoli vzdáleně týká státu, objeví komentář Luboše Brejchy. Komentář, který nemá vůbec nic k tématu – pokaždé téma využije jen jako oslí můstek a začne mlít svou. Evidentně jediným účelem jeho komentářů je propagace jeho bizarních politických názorů. Já ho chápu, že to zkouší, kde se dá, protože se mu pochopitelně všude za ty jeho nesmysly vysmějí. Kdyby to byl jeden komentář, nechal bych to být. Ale když je to systematické tapetování, připadá mi, že už je to za hranou.

    Abychom si rozuměli, nevadí mi jeho zvláštní politická orientace. Vadí mi to tapetování pod články, které má být zjevně kompenzací toho, že jeho mimózní příspěvky nikdo nebere vážně.