Hlavní navigace

Názor k aktualitě Kongresmani vyslechli šéfy Amazonu, Applu, Facebooku a Googlu. Téma? Zneužívání dominance od anonym - Škoda, že většina dalších diskutujících zde prezentuje své...

  • 31. 7. 2020 2:11

    bez přezdívky

    Škoda, že většina dalších diskutujících zde prezentuje své pohledy na věc čistě jen a) na základě BUD prvotního shrnutí na Lupě.. b) lenosti, si vyhledat informace jinde na jiných důvěryhodných serverech až po C) - že pochopitelně naprostá většina z negativně nesouhlasejích buď neměla čas či neměla jazykové kapacity na to, aby vstřebali vč úvodu ze strany Washington Post redakce a spolupracujích expertů více jak 7h přenos.

    teď jsem dokoukal zbytek (na jeden zátah je to fakt "až moc").. V první řadě mám zapotřebí říci, že oproti "výslechu Zuckerberga" před cca 2 lety, toto byla zcela jiná "liga".. členové Kongresu se neptali na STUPIDNI věci typu, na čem FB vydělává apod. Dotazy mnohých šly tak na dřeň, že to bylo jasně vidět na videu a odezvy svědků - jak se potili a vyhýbavě nabízeli následnou spoluprácí s kanceláří dotyčného senátora. Osobně z mého pohledu nejvíce propadla Mark The Greatest, prakticky při každé reakci se tvářil a působil jako nevěrohodné tele.. Tim Cook - OK vystupování, ale PROBOHA ! který xxx-! mu poradil to neskutečně ichtylné spojování (modlení rukou) s tím, že to přinese nějaké extra body???! Je naprosto patrné, že po prvních 2h již nic takového - trapného - nedělal. Osobně mě ta zcela "umělá, vynucená" gesta naprosto urážela.

    Co se týče kongresmanů a kongresmanek.. k jejich škodě, že vytušili šanci, jak se jednou v životě zviditelnti a chovat se naprosto nehorázně a neeticky (ačkoliv se sami na ETIKU v podnikání dovolávali každou chvíli) a nedovolit druhé straně (svědkovi) dokončit větu a kdykoliv se jim to hodilo, ho utnout.. přestože věděli, že budou mít možnost mu otázku položit za cca hodinu znovu.. to bylo ubohé..