Hlavní navigace

Kuki přidává Šlágr Premium HD a Markízu International HD

Sdílet

Filip Rožánek 2. 2. 2021

Programová nabídka internetové televize Kuki se od 2. února 2021 rozšiřuje o stanice Markíza International HD a Šlágr Premium HD. Obě jsou dostupné v tarifech Kuki větší a Kuki extra. 

„Divákům Kuki v České republice přinášíme díky Markíze International to nejlepší ze současné slovenské televizní tvorby. Kanál se dlouhodobě držel na špici klientských přání, která jsme nyní vyslyšeli,“ tvrdí marketingový ředitel Lukáš Pazourek. 

Kanál Šlágr Premium HD kombinuje hudební a zábavní pořady zaměřené na starší publikum se zálibou v country a dechové hudbě. 

„Oba nejnovější přírůstky rozšiřující nabídku HD kanálů jsou pouze první vlaštovkou programových novinek pro rok 2021. Důraz klademe v letošním roce mimo jiné i na rozšíření portfolia 4K kanálů,“ dodává Lukáš Pazourek.

Loni Kuki přidala 18 nových stanic do tarifu Kuki menší a 8 programů do tarifu Kuki větší. 13 stanic bylo přepnuto na vyšší rozlišení. Kromě dvou nových stanic mohou diváci Kuki po celý únor zdarma sledovat program History 2 HD v angličtině.

Našli jste v článku chybu?