Hlavní navigace

Názor k aktualitě Český Vodafone v tichosti zrušil práce na loni ohlášeném projektu vlastní IPTV služby od Fox - Problém u zpětnýho shlédnutí na UPC může mít...

  • 4. 1. 2019 13:14

    Fox (neregistrovaný) ---.113.wms.cz

    Problém u zpětnýho shlédnutí na UPC může mít více příčin. Může to být špatný settopbox, špatná kabeláž v bytě, špatné konektory, rozbočky a spojky, špatná zásuvka, špatné rozvody v domě, špatně provedená rozvodná skříň v domě, špatný domovní nebo trasový zesilovač, špatné kabely v zemi, problémy na optice, problémy na CMTS. Také to může být problém na serverech UPC. Také jde o správné hodnoty (síla, kvalita, chybovost, rušení) na settobpoxu, na zásuvce, v rozvodné skříni, v síti. Takže dopátrat se problému PROČ to nejde je hodně obtížné a může to být čímkoliv.

    Třeba chybu udělal při rekonstrukci vašeho bytu váš zedník, vydávající se toho dne za elektrikáře, který vám naspojkoval původní kabel od UPC za "nějaký kabel, který sehnal v Oukey" a provedl "nějakou spojku, kterou má doma taky už 30 let pozemní anténa mu funguje", díky čemu máte chybovost a služba se pak chová takto, takže váš starý soused, žijící v nezrekonstruovaném bytě, ale mající vše původní od UPC, žádné takové problémy nemá..

    A nebo taky ne, třeba všechno od vás až hluboko do UPC je vše v pořádku a služba jako taková má prostě problémy.. Chci jen říci, že to může být chyba UPC, ale i nemusí, nedá se to přesně takto od klávesnice určit.