Hlavní navigace

Lavi z Vyšehradu začal místo u Obbodu hostovat na Streamu

Jan Brychta

Stream.cz ode dneška nabídne kompletní desetidílnou satiru Vyšehrad z dílny placené platformy Obbod. Divákům bude k dispozici zdarma do konce letošního roku. Zpřístupnění seriálu je výsledkem vzájemné spolupráce mezi Stream.cz a Obbod, kterou se zástupci obou platforem rozhodli navázat.

Shodli jsme se společně s Kamilem Ouškem, jednatelem Obbodu, na tom, že Vyšehrad by stálo za to nabídnout širokému publiku zdarma. Jelikož se nejedná o nový seriál, rozhodli jsme se navíc zveřejnit všechny díly najednou, a představit ho nejen divákům Stream.cz, ale také uživatelům Seznamu, říká Igor Kalaš, ředitel obsahu Seznam.cz

Fotbalová desetidílná satira plná přidrzlých hlášek si získala oblibu zejména u mladé generace. Julius Lavický (Jakub Štáfek) se stal fenoménem nejen mezi všemi českými fotbalovými nadšenci, ale pobavil i profesionály, kteří si mnohdy v jednotlivých epizodách zahráli (např. Tomáš Řepka, Lukáš Vácha). Kromě nich si epizodní role střihla i řada oblíbených herců, jako je Jakub Prachař, Ondřej Pavelka či Miroslav Nosek.

Našli jste v článku chybu?