Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Netflix uvádí na český trh vlastní předplacené karty od JanM - Vyzkoušel jsem Netflix a pro mě je i...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 11. 2020 23:40

  JanM

  Vyzkoušel jsem Netflix a pro mě je i zadarmo drahej. Zkoušel jsem tam zadat snad všechny názvy filmů, pořadů a TV soutěži a nic z toho nenašel (filmy hledám spíše klasiky jako Star Wars, Top Gun, Battlestar Galactica nebo Apollo 13). Má pro mě vůbec tato služba smysl pokud mě nezajímají nejnovější hollywoodské filmy? Inu kde nic není, tam ani smrt nebere.

 • 6. 11. 2020 8:04

  bez přezdívky

  Bohužel realita dnešní doby - všechno je rozříštěné podle vlastníků autorských práv (a ti to pustí jen do své stramovací služby a za žádnou cenu to neprodají nikomu jinému)

 • 6. 11. 2020 14:41

  JanM

  Je to rzotříštěné a to jsi ještě zapomněl na hromadu vlastníků práv kteří vlastní streamovací službu nemají, případně ji mají přístupnou pouze vysílacím společnostem (světe div se, i takové streamovací služby jsou). Takovým nejznámějším vlastníkem práv je Endemol, který vyrábí pořady pro TV stanice které obsah jednou odvysílají v lineárním vysílání, potom umístí krátkodobě do vlastního archivu a pak už se k tomu legálně nedostanete. Sice se lze spoléhat na to že po odvysílání práva koupí nějaká streamovací služba nebo jiná TV, ale to se v 99% případů nestane a přichází ke slovu pirátské servery jako jediný možný zdroj. Tedy pirátské servery a klasická TV přežijí ještě několik desetiletí, protože je jednoduše není čím nahradit.