Hlavní navigace

Názor k aktualitě O Výměnu manželek se zajímá zástupkyně ombudsmana, píše vysílací radě od Martin P. - Pravděpodobně to bude součást kampaně jak se to...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 12. 2020 11:29

  Martin P.

  Pravděpodobně to bude součást kampaně jak se to snažit zablokovat skrz ochranu děti. Ale v pozadí je obecně snaha takové sociální a ekonomické kruhy mediálně nezobrazovat.

  Účel , prostředek a forma nemusí byt to samé. Stejně jako se náboženské kruhy pravidelně snaží přes ochranu děti o prosazování vlivu cirkve v mediích.

  V západní obzvláště severní Evropě jsou tendence tyhe skupiny lidi nezobrazovat . Berou to jako diskriminaci a globální společenský problém.

  Na druhou stranu byl to západ a pokud vím tak Anglie která dala světu to pojmenovani WhiteTrash..... ....a bylo to před xxx lety.

  Pokud by jsme měli třeba tak mizerně státem placené zdravotnictvi jako v Británii , nebo vůbec jako v USA . Spíš by u nás podobné reality show se věnovali zdravotni péčí. Stejně u nás diky jinému pojetí práva nemáji takový dopad reality show jako Soudce xybž, lovci zaletniků, zastavarny, zlatokopové atd...