Hlavní navigace

Názor k aktualitě O2 TV pracuje na odstranění výpadku a postiženým divákům nabídne kompenzace od A.S. - Kabelové televizi je úplně jedno jestli přenáší analog,...

 • 7. 12. 2018 16:51

  A.S. (neregistrovaný) 216.218.222.---

  Kabelové televizi je úplně jedno jestli přenáší analog, digitál, data nebo telefon (nebo všechno naráz). Ostatně na příkladu UPC lze snadno demonstrovat, že kabelová televize začínala s pouhým analogem, pak přišlo digitální rádio DMX, pak internet a telefon a pak DVB-C (a dneska šíří všechno kromě DMX).

  Zavádění DSL nebylo v cizině nijak výrazně rychlejší, protože celý smysl DSL přišel až s příchodem internetu. ČR tedy možná zaostala pár let, což ale na věci vůbec nic nemění.

  Kdo má potřebu jakého uploadu vůbec nezáleží na tom, jestli má veřejnou IP adresu nebo neveřejnou, ale čistě na tom, co a kam uploaduje. Ty žiješ v zajetí nějakých svých pochybných torrentů, jejichž sláva je ale dávno za zenitem.
  A mimochodem - zrovna největší poskytovatel DSL v ČR, firma O2, právě veřejné IP adresy už dávno nenabízí (jenom neveřejné a IPv6), naopak kabelovky veřejné IPv4 dávají běžně :-)

  Místo tvrzení nesmyslů se běž vzdělávat, protože v tomto oboru jsi totální mimoň, a i když se snažíš něco vyGooglit, tak stejně nevíš o čem to je a píšeš úplné pitomosti.