Hlavní navigace

O2 TV Sport hledá talenty pro televizní práci

18. 8. 2022

Sdílet

Nové studio O2 TV Sport Autor: O2

Stanice O2 TV Sport spustila vzdělávací projekt, v němž budou zkušené televizní osobnosti předávat znalosti talentovaným zájemcům o práci v televizi. „Byli bychom rádi, kdyby se na konci studia vyprofilovalo několik vhodných adeptů, a ti pak dostanou nabídku pracovat v O2 TV Sport,“ řekl garant projektu Tomáš Radotínský.

„Nehledáme jen tváře pro obrazovku a mikrofon, nýbrž i technické profese. Ze své praxe známe řadu příkladů, kdy měl uchazeč ambici stát se například redaktorem a nakonec se z něj stal špičkový režisér, kameraman či střihač,“ dodal Radotínský.

Studium je zdarma, proběhne na podzim a během zimní přestávky fotbalových soutěží. 

„Zájemci mají neopakovatelnou možnost začít u nás pracovat a závisí to jen na nich. Na času, nasazení a úsilí, které jsou ochotni vynaložit. Ovšem zároveň platí, že i kdyby si tenhle sen nakonec nesplnili, odejdou s řadou cenných zkušeností, které se jinak získat nedají,“ doplnil výkonný ředitel O2 TV Sport Marek Kindernay.

Projekt Akademie O2 TV Sport je otevřený široké veřejnosti. Zájemci se mohou hlásit do 30. září 2022, stačí na e-mail akademie@o2tvsport.cz poslat stručný životopis a video, ve kterém se uchazeč představí. Vybraní zájemci dostanou během října pozvánku k osobnímu pohovoru.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.