Hlavní navigace

Názor k aktualitě O2 TV už má přes půl milionu předplatitelů od anonym - Skylink má pověst velmi dobrou, o čemž svědčí...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 11. 2020 19:53

  bez přezdívky

  Skylink má pověst velmi dobrou, o čemž svědčí i počet klientů přes milión, ostatně je to také nejlevnější služba na trhu, pokud jde o základní programy v HD.
  Freesat už prakticky neexistuje, všichni klienti budou přemigrováni na Skylink.

  Lidé se koukají pouze na to, co jim TV stanice nabídnou, přičemž obsah je shodný naprosto u všech platforem. A právě nahrávání je široce využívaná služba, protože lidé nechtějí být otroky nějakých týdenních zpětných shlédnutí, kdy jim po této době vše mizí, ale naopak chtějí mít pěkně všechno u sebe, ostatně jako tomu bylo už od dob VHS, pak DVD rekordérů a dnes záznamů na HDD a flash.

  Paběrkující streamovací služby, které si akorát přetahují klienty mezi sebou, a i tak mají počty klientů v řádu stovek, max. tisíců, to je spíš parodie na TV. Legrace je pak i to, že spousta z nich bere signál primárně právě od Skylinku :-))) Nemluvě o tom, že jsou plně závislé na cizích infrastrukturách a pokud jim nějaká ukáže záda, tak většinou zavřou krám, protože nemají už komu co nabídnout.
  Nějaké AT+T na zdejším trhu neznám, sorry...