Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě O2 TV už má přes půl milionu předplatitelů od maidenVT69 - O2TV máme už dva roky a je fakt,...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 11. 2020 14:10

  maidenVT69

  O2TV máme už dva roky a je fakt, že nebýt fotbalu, tak jsme už rezignovali. Hodně poruchová služba. Tolik trápení jsem na satelitu nikdy za patnáct let neměl. O2TV u nás na sídlišti jede na třicet let staré zvonkové dráty a proto to prý blbne a také pro velký zájem lidí o tuto službu.Nevím nejsem odborník. Je fakt, že poslední půl rok je to o dost lepší a nemusíme tak často restartovat jejich setobox. Uvidíme co bude dál.

 • 12. 11. 2020 0:08

  bez přezdívky

  Satelit přináší nevýhodu, že pokud prší jak z konve, nejede.. IPTV má zase nevýhodu, že je potřeba kvalitní internetové připojení bez latence, pokud neni, tak je to pak stejné jak průtrž mračen u satelitu. Pokud je připojení kvalitní, pak výhoda satelitu mizí (bavím se o placených platformách). Parabola už mi jen na střeše rezne, poslední roky jsem ji použil jen párkrát ze zvědavosti, ale nikde nic. Pokud se chci podívat na satelitní programy celého světa (kam ani parabolu nenatočíte) existuje v dnešní době internetu mnohem jednodušší cesta. Ale tam kde není rychlý a kvalitní internet a DVB-T2 z nějakého důvodu nejde nebo nedostačuje, jako jediná možnost stale zůstává satelit a těch oblastí bude stále dlouhodobě spousta.

  12. 11. 2020, 00:08 editováno autorem komentáře