Hlavní navigace

Názor k aktualitě Platební brána GoPay chystá pro obchodníky napojení na EET od Pozor na GoPay účet - Vzkaz pro všechny lidi, kteří by jen náhodou...

 • 24. 2. 2017 18:32

  Pozor na GoPay účet (neregistrovaný) 176.102.144.---

  Vzkaz pro všechny lidi, kteří by jen náhodou uvažovali o zřízení GoPay účtu.

  V případě, že někoho z Vás neodradí nadpis, tak nechť si daný odvážlivec řádně obrní nervy a připravý se na birokratický boj o navrácení zpět svých penězí, které jednou zašle na tento zřízený GoPay účet, byť budete pouze požadovat navrácení peněz zpět, a to na svůj vlastní účet, ze kterého jste původně tyto peníze na GoPay účet zasílali. Pokud tedy budete chtít své peníze zpět, budete si muset v první řadě zažádat navýšení možnosti úkonů na účtu, což je podmíněno ověřením ve formě navýšení kreditu na GoPay účtu. Pokud budete z tohoto účtu chtít provést transakci tak opět budete muset zvýšit možnost úkonů na účtu a světe div se, opět ověřením tentokrát ve formě uvedením Vašeho jména, příjmení, rodného čísla, trvalého pobytu, čísla občanského průkazu a ještě jiného dokladu, např. řidičského průkazu, plus naskenovaným výpisem z Vašeho účtu, kdy na z naskenovaného dokladu musí být zřejmá transakce a musí zde být uvedeno Vaše jméno s číslem účtu.

  Vzhledem k tomu, že již více jak týden se s touto společností tahám o své peníze, které jsem na tento zřízený účet zaslal ze své mladické :-) nerozvážnosti, tak doufám, že mne nečekají další různá psychologická vyšetření či co, abych dokázal, že peníze, které jsem na GoPay účet vložil jsou opravdu moje a účet, na které je chci zaslat zpět je také opravdu můj.

  S pozdravem pracovníkům GoPay spol. s.r.o. a těm, které tyto řádky snad odradí od založení účtu, ten blbec :-), který naletěl.