Hlavní navigace

Názor k aktualitě Pohled do zákulisí Facebooku: britští poslanci zveřejnili interní firemní e-maily od Karel - Ve chvíli, kdy zadržíte cizího státního občana a...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 12. 2018 12:58

    Karel (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

    Ve chvíli, kdy zadržíte cizího státního občana a pod pohrůžkou násilí, vězení a pokut ho donutíte spáchat trestný čin tím, že vám vydá věci, které mu zákon jeho státu zakazuje vydat, jsou asi otázky ohledně GDPR apod. zbytečné, ne? On si to nejspíš odsedí v USA, protože i když ty informace měl legálně, tak soud mu zakázal je komukoliv předat. Takže ho nějaká forma flastru za to, že vyzradil soudní důkazy, nemine.

    Prostě to z chlapa vymlátili a je to v pohodě. Tak jim zatleskejme a popřejme hodně štěstí a úspěchů. Jen si nejsem jistý, zda chci žít v takové Evropě, kde lze legálně nutit lidi páchat trestnou činnost. Fakt, že to bylo v Británii, která je už jednou nohou z Evropy venku, mě ani moc neutěšuje. Možná by to bylo lepší, kdyby název zprávy byl "britští poslanci se pomocí vydírání a výhrůžek dostali k interním firemním e-mailům".