Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Postavme Česko na blockchainu, vyzývá nová iniciativa Blockchain Republic od Katmai - Omluvám se, mělo být .... vrátit zpět ke...

 • 25. 10. 2018 0:36

  Katmai (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Omluvám se, mělo být .... vrátit zpět ke stavebním zakázkám a netunelovat peníze přes IT technologie a zabývat se vymýšlení nesmyslných projektu......

  Všechny tyto aktivity státu mne už dožírají.

  Stejně na sledování státu musí přijít jednotlivec, který napíše perfektní kus software po večerech - narážím na Hlídač státu a Michala Bláhu. Tomu říkám pořádná práce, to co je v článku je zase jen parodie na voliče.

 • 25. 10. 2018 0:29

  Katmai (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Kde mohu v daňovém přiznání zaškrtnout, že na toto nehodlám posílat příspěvek. Další nesmyslný projekt živený z daní. Nemohl by se stát zase vrátit zpět ke stavebním zakázkám a netunelovat data přes IT technologie a vymýšlení nesmyslných projektu. Nemám nic proti IT, ale stát má dodávat data přes otevřená rozhraní - za to si platíme, zbytek je již věcí firem a trhu jak s těmito daty naloží (a pokud nenaloží, tak taková data možná ani nepotřebujeme) a jaké služby a systémy nad tímto postaví.

  Česko na blockchainu může klidně postavit CZ.NIC nebo to také může být již 101 IT hype v řadě, který se nám tu poslední dobou rozjíždí. Aneb Czech Blockchain, Czech IoT, Czech BigData, Czech VR, Czech AI, Czech 4.0 ....... Czech ICT Tunel.