Hlavní navigace

Názor k aktualitě Pražský Dopravní podnik zrušil Wi-Fi v tramvajích, skončit má také Wi-Fi v metru od anonym - Pisálci "co to rozhodnutí nechápou" a třeba i...

 • 6. 7. 2020 2:31

  bez přezdívky

  Pisálci "co to rozhodnutí nechápou" a třeba i uvádějí relevantní technické údaje, proč by pokračování v poskytování wifi služeb např. v metru nemělo mít žádné větší náklady na provoz než dosud..

  .. není to jen o nákladech. Tu síť někdo musí spravovat. Konektivita internetu od ISP také není zadarmo.. upřímně WifFi v tramvaji byl totální "joke" od DPP.. zcela očividný, krátkodobý zkrat marketingu (předpokládám, že daný jedinec tam už nepracuje).. protože to nemělo vůbec ZADNOU pointu.. než SNAD nalákat nějaké lidi, aby nejezdili autem po Praze a "vychutnali si zdarma WiFi v tramvaji - s nefunkční klimatizací"..

  DPP je v zásadě "státem / městem dotovaná společnost" . a já nevidím jediný důvod, proč by měla rozhazoat dotované peníze na takové KR-VINY! jako Wifi na zastávce, v tramvaji či v metru. seriozní pracující ve věku 30+6 mají svá data od mobilního operátora a ZDARMA podporovat skupinu typu teens, která jen sosá videa z youtube.. jako SORRY:!!

  konečně to někomu relevantnímu v DPP došlo, že WiFi zdarma zkrátka nevede automaticky k nějaké "konverzi" typu více vybraného jízdného..