Hlavní navigace

Názor k aktualitě Pražský Dopravní podnik zrušil Wi-Fi v tramvajích, skončit má také Wi-Fi v metru od anonym - Máte trpělivost, předpokládám, že to berete jakože vojenský...

 • 7. 7. 2020 11:15

  bez přezdívky

  Máte trpělivost, předpokládám, že to berete jakože vojenský výcvik na případné zajetí nepřítelem a následné pokusy o psychický nátlak, aby jste prozradil, kde máme muniční sklad.
  Jenom opravuji, boom wifi v autobusech způsobil 1 bod za WIFI v autobusu v tendru, na dopravní obslužnost v soutěžích "krajů". Takže se třeba osazovaly modemy s SIM, kde bylo 3GB dat, které "vydržely" třeba jenom dopoledne první den z měsíce provozu apod. Také se dělaly vypínače, kdy to řidič prostě vypl, pokud vezl třeba zájezd a bylo zřejmé, že nemůže nastoupit kontrola. Kontrola kontrolovala pouze přítomnost WIFI signálu, nikolivěk jeho funkci.
  U Eurolines, kde asi nic takového není to fungovalo obdobně. Zde to sloužilo jako reklamní prostředek - ikona WIFI na webu a borožurách.
  Ono to totiž reálně fungovat nemůže, když si sednete do autobusu Praha - Kyjev, tak zhruba 40 lidí chce asi 85% času browsit a koukat na videa. Jediné jak to zabaví je asi 30minut x počet hranic, kdy to zase zkouší.