Hlavní navigace

Prima obnoví natáčení Show Jana Krause, na vstupenky však bude pořadník

Sdílet

Filip Rožánek

Televize Prima od příštího týdne obnoví natáčení a vysílání talk show Jana Krause. Do pražského Divadla Archa se štáb vrátí v úterý 26. května 2020, hotový díl odvysílá televize ve středu 27. května 2020 ve 21.35. 

„Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením kvůli koronaviru se bude show odehrávat pro menší počet diváků, a ne před tradičně vyprodaným hledištěm,“ informovala televize Prima v tiskové zprávě. Mezi diváky budou povinné odstupy, povinné budou roušky a diváci nemohou využít šatnu. K dispozici bude dezinfekce na ruce.

Kvůli snížení počtu diváků v sále vznikne pořadník.

Pokud už má někdo zakoupené vstupenky na předchozí natáčení, musí vždy týden dopředu vyplnit formulář na webu Show Jana Krause. Podle času odeslání formuláře pak produkce pořadu stanoví pořadí. Každou neděli ve 22.00 se možnost vyplnění formuláře uzavře a divák dostane vědět, zda se vešel mezi povolený počet diváků, jejichž počet je v den natáčení konkrétního dílu povolen opatřeními ministerstva zdravotnictví. V případě, že se přihlášený divák nevejde na natáčení, bude e-mailem informován o způsobu kompenzace neuplatněných vstupenek.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?