Hlavní navigace

Názor k aktualitě Prima spustí zpravodajskou stanici pod značkou CNN od anonym - Ta historka je asi tak autentická jako každá...

  • 4. 4. 2019 0:05

    bez přezdívky

    Ta historka je asi tak autentická jako každá JPP. Po útoku na první budovu to vysílala málokterá stanice - nebyl k tomu důvod. Každý si myslel, že se jedná o leteckou nehodu, ne terorismus a podle toho tomu taky věnoval pozornost. ČT tehdy měla dva programy, takže neviděla důvod přerušit vysílání, dala jen titulek. Že jde o terorismus bylo jasné až po druhém útoku.
    Pokud máte autentický záznam, tak víte co v něm je. Dvojčata byla vidět do dálky, takže dokud nespadla, bylo co zabírat. Ovšem pak už následují jen záběry prázdných ulic částečně zasypaných sutí a několik následujících dní policie na místo nikoho nepustila. Takže došlo na mluvící hlavy.
    K té pružnosti - jak moc chcete být pružný, pokud jde o událost, která se stane třeba jen na druhém konci Prahy? Než se tam autem dostanete, zabere to klidně půl hodiny. Natož když je to někde v kraji, kam je to z krajského města hodina cesty. Není zde takový trh, aby TV vlastnily vrtulník jako je to běžné v USA.