Hlavní navigace

Názor k aktualitě První údery německého kladiva na hatespeech dopadly na političku a satirický časopis od bono - Já jsem z té citace porozuměl, že nemínila...

  • 5. 1. 2018 14:28

    bono (neregistrovaný) 165.227.162.---

    Já jsem z té citace porozuměl, že nemínila všechny muslimské muže, ale pouze ty muslimské muže, kteří hromadně znásilňují. A nevidím problém v tom, aby muži, kteří hromadně znásilňují na veřejnosti ženy, bez ohledu na to zda jsou nebo nejsou muslimové, byli označováni jako členové barbarské hordy. Myslím si, že jakoukoliv skupinu mužů, která má tu drzost na veřejnosti hromadně znásilňovat ženy, lze legitimně označit za barbarskou hordu.

    Pokud by v tom příspěvku bylo řečeno, že všichni muslimové hromadně znásilňují ženy a všichni muslimové jsou barbarská horda, rozuměl bych tomu, proč by to bylo považováno za provinění proti zákonu o hatespeech. Ale pokud jako barbarskou hordu označila pouze ty muslimské muže, kteří hromadně znásilňují ženy, odvolávání se na tento zákon není nic jiného než manipulativní zneužití moci.

    Rozumím tedy vašemu uvedenému zdůvodnění, ale nechápu, jak jste odvodil, že byli myšleni všichni muslimští muži. Bez prokázání tohoto úmyslu nelze označit ten výrok jako hatespeech.