Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě René Zavoral: Internetové aktivity Českého rozhlasu? U nás se úspěch neodpouští... od Kybernet - Jenomze ona ta komercni konkurence provozuje do znacne...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 11. 2018 14:25

  Kybernet (neregistrovaný) 37.48.125.---

  Jenomze ona ta komercni konkurence provozuje do znacne miry neco jineho. Nedelaji temer zadne orpavdove zpravodajstvi a to, co delaji, odpovida jinym pozadavkum. Proste zabava, maximalne infotaiment, hlavne zadne velke problemy nebo nedejboze socialni (nebo obcanska) odpovednost. Kdo vic zaplati, ten u nas jede. Jestli by tohle chtel pan Flajsman rozporovat, ponekud by se zproneveril svym zadavatelum, coz je taky duvod, proc se do nejakeho vetsiho obsahoveho porovnani nepusti.

 • 9. 11. 2018 20:28

  Martin (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Tak kdo by taky chtěl financovat ze svého třeba takový Barrandov, že? Chvála bohu, že z veřejných peněz funguje pořádné zpravodajství v éteru i na netu.

 • 10. 11. 2018 1:54

  K (neregistrovaný) ---.koleje.cuni.cz

  Pokud chce "národ" kvalitní zpravodajství, bude si ho muset zařídit a zaplatit.
  Pokud o něj nestojí, nikdo mu ho vnucovat nebude.

 • 9. 11. 2018 11:59

  Karel (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  Tak kdy se změní legislativa? Pán neustále mluví o veřejnoprávním mediu. Jenže ať koukám na složenku jak koukám, tak u nás máme jen veřejnoprávní rozhlas a veřejnoprávní televizi.

  Klidně ať to spojí, přejmenují na veřejnoprávní medium a bude. Chlapci z rozhlasu a televize se o ten balík peněz už nějak poperou. Klidně ať si pak vydávají i veřejnoprávní časopis a veřejnoprávní noviny.

  Docela chápu, že jejich konkurenci vadí úspěšný portál provozovaný z peněz, co já povinně platím za to, že poslouchám rádio Impuls a Evropu 2. Jejich konkurence si na sebe totiž musí vydělat, ta nedostává každý měsíc peníze z povinného poplatku za rozhlas. Pak je docela přirozené, že když začne portál rozhlasu fungovat a přetahovat jim zákazníky, tak se ozvou.

  Když budu parafrázovat Švejka: "To se nám to provozuje, když nám to povinně financuje půlka národa!"