Hlavní navigace

Názor k aktualitě Rohlík získal od investorů skoro 5 miliard korun, obrat loni zvýšil na téměř 8 miliard od Ja_uz_budu_hodny_dedecku - Jen doladit kvalitu komunikace produktů, k tomu dodat...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 3. 2021 12:07

    Ja_uz_budu_hodny_dedecku

    Jen doladit kvalitu komunikace produktů, k tomu dodat nějaké přemýšelní a bude to super služba. Zatím moc řešení v otázkach kusových prodejů např. zeleniny a ovoce není. Myšleno např. kusová cibuel. Někdy přijde kus jako ping pongový míček, jindy pomalu jako pomelo. Ano, zaplatím za váhu, ale když potřebuji nějaké standardní velikosti a počítám s tím, je to složité. Např. u banánu už dorazily i nějaké snad 5 cm kousky. Ano místo jednoho dali tři... ale to je k ničemu.

    Druhým bodem je problematický nákup na váhu s dodatkem, že počet kusů bude dle váhy. Např. kuřecí stehna... někdy jsou dvě, jindy tři a s ohledem na to, že člověk většinou vaří na porce je to složité předjímat, tkaže pak někdy chybí a jindy přebývá.

    Zbytek je asi cajk. Servis dobrý, doručitelnost produktů stoupla, kvalita taky, už se mi nestává, že bych vyhazoval např. ryby. Jen jsou dost často "prázdné regály". Takže já jsem spokojený a ať se daří.