Hlavní navigace

Seznam chystá seriál Hotel Kokořín, štáb ho natočí během pěti dnů

Sdílet

Filip Rožánek 5. 2. 2021

Videoportál TelevizeSeznam.cz uvede na začátku března pětidílný seriál Hotel Kokořín, který pro něj natočí firma Premium Bananas Production. Každá epizoda komediálního cyklu bude mít 10 minut. Režie se ujal Jan Dufek, v seriálu si zahrají Jiří Mádl, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Denisa Pfauserová, Sabina Rojková a Filip Kaňkovský.

„Seriál vznikne během pěti dní, na napsání a natočení každého dílu je vyčleněných pouhých 24 hodin. Je to výzva. Nejen pro Jirku Mádla, který bude autorem scénáře, ale pro nás všechny,“ podotýká režisér. Producent Michal Deus dodává: „Je to vlastně reality show v přímém přenosu, protože scénář vznikne vždy večer před natáčením a během dalšího dne se musí vše připravit a natočit.“ Štáb tvoří celkem sedm lidí.

„Scénář začnu psát, až dostanu pokyn. Pořád ani nevím kolik přesně budu mít na psaní času. Beru to jako obrovskou scenáristickou výzvu,“ poznamenává herec Jiří Mádl. Seriál vznikne ve dvou verzích. Jedna bude klasická, druhá zavede diváky polodokumentární formou do zákulisí atypického natáčení.

Našli jste v článku chybu?