Hlavní navigace

Názor k aktualitě Skrze web CZC.cz se šířil škodlivý malware, vydírá uživatele a krade hesla od anonym - máte naprostou pravdu.. a co nejvíce tristní, tyto...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 7. 2019 1:29

    bez přezdívky

    máte naprostou pravdu.. a co nejvíce tristní, tyto subjekty (třeba zmiňovaný internet banking) to nedělají PROTO, že by kody a scripty třetích stran měly nějakou "přidanou FUNKCNI hodnotu".. najaté marketingové agentury, co stojí za správou webu to tam plácají čistě jen z VIZUALNICH důvodů! .. hezky to scrolluje, animuje atd.. no to je naprostá zh-1.vadilost! .. ale takto uvažuje nadpoloviční většina společností.. jen se podívejte, kolik "mega" společností v posledních 5 letech re-designovala své korporátní weby ve stylu wordpress, drupal atd.. - velké fonty, velké ikony, vše na jedné stránce.. a přitom měly prve opravdu graficky skvostné a vizuálně působivé weby.. néé.. dnes musí mít každý web, co se po vzhledové stránce blíží roku 1998.. je to hnus, kam se to sune.. nesnáším weby, co mají nulovou informační hodnotu - HLAVNE, že jsou postavené na Wordpress a "hezky se to animuje a scrollouje všude.. ".. veškeré (nicneříkající) informace ve formě 3 odstavců jsou na jedné scrollující stránce.. jako PR možná dobré, přínosná informace pro potenciálního klienta nulová.

    p.S. pro redakci-.. pokud budete považovat slovo "zh-.1-dilost" za obscénní a nepřijatelné, tak si LASKAVE zařadte do slovníku nepovolených slov i taková, jako Kr--vina.. či blbost. to je fakt neskutečné, jakým způsobem se snažíte automaticky moderovat diskuse a nejste schopni pochopit a odlišit velmi výrazné rozdíly mezi kořeny slov.