Hlavní navigace

Skylink začal produkovat vlastní filmovou tvorbu

Sdílet

Filip Rožánek 13. 1. 2022

Satelitní a internetová platforma Skylink poprvé natáčí vlastní pořady. Vysílat je bude na programu Skylink 7. Prvním takovým projektem je romantický seriál Planeta Single: Osm příběhů. Seriál vznikl v koprodukci s Canal+ Polska. 

„Jde o jedinečný seriál jak svým konceptem, tak formátem, který vznikl pod vedením osmi nejvýraznějších polských režisérů současnosti. Velmi mě těší, že jsme tímto odstartovali spolupráci s našimi polskými kolegy, na které můžeme do budoucna stavět,“ řekl Ladislav Řeháček, který ve společnosti M7 Group zodpovídá za český a slovenský trh.

Natáčení seriálu Planeta Single v Praze
Autor: Jan Mudra

Natáčení seriálu Planeta Single v Praze

Epizoda s názvem Poslouchej, lásko se natáčela v Praze. V hlavních rolích se představí Zdeněk Piškula, Zofia Wichłacz, Tomáš Hanák, Miloslav Pecháček nebo blogerka Do Thu Trang. Seriál Planeta Single vychází z motivů celovečerních romantických komedií, ve kterých protagonisté randí prostřednictvím stejnojmenné mobilní aplikace. Jednotlivé epizody se liší dějem i žánrem, počínaje komedií přes road movie až po napínavé drama. Podobně rozmanité jsou i hlavní postavy příběhů, od teenagerů po dospělé i seniory.

Seriál bude mít premiéru 7. února 2022 na programu Skylink 7.

„Díky vstupu do skupiny Canal+ Group jsme získali přístup k exkluzivnímu prémiovému obsahu od produkčních společností StudioCanal, Canal+ nebo Kino Świat. Dalším naším logickým krokem je se na produkci také přímo podílet a nabídnout tak našim divákům mimo akvizice i originální produkci a koprodukční projekty vznikající pod hlavičkou skupiny Canal+ Group,“ dodal člen představenstva M7 Group Jaromír Glisník.

Našli jste v článku chybu?