Hlavní navigace

Názor k aktualitě Problémy Skypu pokračují, k potížím s přihlašováním se přidaly komplikace s chatem od Bovl - Nevím, co si myslet, ale připadá mi to...

 • 9. 2. 2018 10:18

  Bovl (neregistrovaný) ---.somt.cz

  Nevím, co si myslet, ale připadá mi to tak, že technici Microsoftu na to hluboce dlabou a mají celý problém ohledně výpadku na skype jak se říká "na salámu"
  Na počítači, kde mám Windows, skype jakeš takeš funguje, jsou videt online kontakty, hovory normálně probíhají a odesílání zprávy více méně také. V několika případech však zprávy nebyly doručeny.
  Co se ale týče telefonu a tabletu, kde je systém Android, tam je to absolutní tragedie. Kontakty se jeví všechny jako offline, pokud ale druhá strana je na spojení, hovor se podaří uskutečnit. Zprávy ale absolutně neprochází.
  Pokusil jsem se na telefonu skype aktualizovat, ale to, co se mi potom ukázalo, to je absolutní tragedie. To snad nemyslí vážně. Já se odmítám dělit s kýmkoli o své kontakty, co je komu do toho. Okamžitě jsem tuto verzi odinstaloval a povedlo se mi vrátit se ke staré verzi, i když s omezeným fungováním.