Hlavní navigace

Názor k aktualitě Boj o slevový server Pepa.cz pokračuje, padl i návrh na insolvenci od Kratos - Svatá pravda. Off topic: Nedávno jsem volal měšťáky na...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 8. 2017 19:08

    Kratos (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Svatá pravda. Off topic:

    Nedávno jsem volal měšťáky na tlupu narkomanů a bezdomovců v centru prahy, kteří se váleli na Náměstí Republiky a otravovali kolemjdoucí. Měšťáci přijeli po 27 minutách, prohlédli si haldu podlidí, kteří se napájeli krabicáky a dalším chlastem zabaleným v papíru (tedy pro policii = to není alkohol). Tomu, co do sebe před nimi lil vodku, dali blokovou pokutu. On jí před nimi roztrhal a hodil na zem se slovy "děte do haj...". policie zavrtěla hlavou a oznáila mi "na ně nemáme páky". Na dotaz, zda by je mohli prošacovat, že tu před chvilí kupovali fet mi řekli, že NIC něděljí a nemají k tomu důvod. Dotčeně, že jsem je obtěžoval, odjeli.

    Mimochodem v ČR je držení drog nezákonné, užívání je povolené a ten kdo užívá a drží pro vlastní potřebu tvrdé drogy (třeba heroin) ho držet smí bez ohledu na množství (ano bez ohledu na množství a je úplně jedno co je v zákoně). Tedy neřešitelná situace, respektive řešitelná, leč policie si s tím nebude špinit ruce.