Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Boj o slevový server Pepa.cz pokračuje, padl i návrh na insolvenci od Tekov - Jo, fungující projekt s roční ztrátou 12mil. Jen...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 8. 2017 21:24

  Tekov (neregistrovaný) ---.47.220.220.jmnet.cz

  Jo, fungující projekt s roční ztrátou 12mil. Jen velká skoda ze se nemluví zatím o celkové ztrátě za 6 let . X desítek milionu a to budeme překvapeni. Kluci ví proč na sebe hází ty blitky. Obchodním partnerům se ve firmě dluží už delší dobu, neustále výmluvy. Ale ono se to ještě provalí všechno. Kluci ví proč na sebe hází tu špínu , které ještě bude daleko víc.

 • 13. 8. 2017 20:13

  Martin (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Všechny závazky uhradí. Je to spor společníků. Z průběhu kauzy jde vidět jednozačná účelovost třetího jednatele Jankova. Ten byl pouze formálním jednatelem, vždy za něj prý jednal Jiří Nový na základě plné moci. To je kapitola sama pro sebe. Desítky jeho přepsaných firem na Bulhary, několik firem v insolvenci, několik trestních řízení. Policie už po Novém už údajně intenzivně jde.

 • 13. 8. 2017 20:30

  Martin (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Všechny závazky se dle jejich vyjádřeníuhradí. Je to spor společníků. Jankov byl pouze formálním jednatelem, vždy za něj prý jednal Jiří Nový na základě plné moci. To je kapitola sama pro sebe. Desítky jeho přepsaných firem na Bulhary, několik firem v insolvenci, několik trestních řízení. Policie už po Novém už údajně intenzivně jde.