Hlavní navigace

Vlákno názorů k aktualitě Směrnice o autorském právu ohrozí rozvoj AI v Evropě, varují zástupci českých firem od pip69 - Brzdí to vše. Někdo někdy něco zakrákorá nebo...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 10. 2018 20:10

  pip69 (neregistrovaný) 188.75.177.---

  Brzdí to vše. Někdo někdy něco zakrákorá nebo udělá a další z toho žijí ještě padsát let. Hudba a knihy max 5 let po smrti autora a nebo do dovršení zletilosti a vzdělání potomků a elektronika 5 let. Windows se mění stejně jak ponožky a patent na diskety IR CD mechaniky GPSR EDGE BT WIFI je zaplacen a vše se od toho původního dalece liší. Do zadečku s právníkama, muzikantama co drží politikům a ti jim schvalují co chtějí. Za mého mládí kapely vydávaly LP co rok a koncerty byly pořád. Kabáti si udělají jeden do roka a všichni jsou z toho podělaní. Takhle to tady máme, ruka ruku myje.

 • 1. 10. 2018 20:48

  fd (neregistrovaný) 2a01:8d00:4000:----:----:----:----:----

  Viz predchozi muj prispevek, autorske dilo by rozhodne nemelo bych chraneno vice nez patent, spise vyrazne naopak (cimz netvrdim ze by patent snad mel platit 200let) a vyhradne proti komercnimu vyuziti. Jakekoli nekomercni uziti by melo byt vporadku zcela standardne - ostatne presne stejne funguji i patenty.

  Ostatne autorsky zakon je jeden z tech zakonu, ktery nedodrzuje vubec nikdo, neexistuje na teto planete ani jedina osoba, ktera by jej dodrzovala. A pro pripomenuti, spousta lidi pred rokem 90' byla odsouzena ne za boj s rezimem, ale za porusovani AZ.