Hlavní navigace

Názor k aktualitě Snižování cen mobilních dat není má priorita, říká nový náměstek MPO Ivan Pilný od Danarr - Nejde o kartelovou dohodu, operátoři prostě nemají motivaci...

 • 6. 11. 2018 11:42

  Danarr (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Nejde o kartelovou dohodu, operátoři prostě nemají motivaci vystoupit z řady. Už si po tarifní revoluci vyzkoušeli, že jim to nic nepřinese.
  A smysluplný způsob regulace nikdo nevymyslel.

  P.S.
  Pro zamyšlení - problémem jsou hlavně retenční a akviziční nabídky. Pokud zákazník čeká slevu, musí se vytvořit prostor pro slevu. A zákazník ji čeká - krátce po tarifní revoluci jsem zažil zákazníka, který prodlužoval. Měl jeden z těch starých tarifů, za 2000 neomezené volání v síti a něco k tomu - na tom nastavenou slevu. A když dostal nabídku na neomezený za třetinu toho co platil tak odpověděl "Ale tohle teď dáváte každému, já jsem měl vždycky slevu a když mi ji nedáte tak odejdu."
  Odešel.
  P.P.S
  Žijete tu v bublině - vadí vám, že operátoři mají stejné ceny, ale podívejte se i na veřejné kanály jako je FB na příspěvky "Operátor X mi nabídnul tohle, když mi to také nenabídnete tak odejdu." Není pak prostě jednodušší ty ceny držet stejné?