Hlavní navigace

Názor k aktualitě Společně proti torrentům. Netflix, Amazon a další zakládají protipirátskou alianci od Petr M - A jenom bych dodal, že - Hodně VoD jede...

 • 16. 6. 2017 14:56

  Petr M (neregistrovaný) ---.145.broadband16.iol.cz

  A jenom bych dodal, že
  - Hodně VoD jede na desktopu výhradně ve FLASHi, takže safety problém. Když z bezpečnsotních důvodů vyhodím FLASH, můžu si je škrtnout.
  - Když se chci dívat na Raspberry s Linuxem, můžu zapomenout, protože zastaralý a nepodporovaný Silverlight...
  - Když jsem se posledně chtěl na něco kouknout, jedinou legální kopii jsem našel na serveru, kde ve VOP byly podmínky, jako že ten týden na zkoušku zdarma je sice zdarma, ale stejně chtěli číslo karty a zrušit se to dalo po měsíci nejdřív, i kdybych se rozhodl po tom týdnu nepokračovat. S tím, že v případě problémů a reklamace se prachy nevrací, na ikončení smlouvt bylo okno asi 20h v měsíci,... Jinde pro změnu jsou VOP dostupný až po registraci a zaplacení.
  - Online stream v HD na vesnické WiFi je sci-fi.
  - Když se člověk koukat, anpřed musí vytrpět zbytečný pětiminutový školení, že pirátění je fuj a po stažení filmu umře koťátko

  Takže viděno kolem a kolem, zbývají videopůjčovny (co už dávno krachly), kino (kde zrovna hrají něco jinýho, než na co má člověk náladu, nebo se musí trmácet desítky km) a pirátění (s tím, že za ten film člověk zaplatí tak, že se vlastní obsah, na který má copyright, jako video z oslavy narozenin, vypálí na CD, nebo si dá do foťáku novou kartu či disk do PC).